Firma Drzewart Dom to doświadczony producent drewnianych domów, który ma swój własny tartak pod Białymstokiem. Mieści się on we wsi Waliłach, w samym sercu miejsca pozyskiwania surowca, czyli w okolicy nadleśnictwa Dojlidy i Czarnej Białostockiej. Gwarantuje to stały dostęp do najwyższej jakości wschodniego drewna wykorzystywanego pod realizację projektów. Dzięki temu budowane przez nas obiekty są niezwykle wytrzymałe i efektowne, a przy tym w wyjątkowo korzystnych cenach.

W tartaku pod Białymstokiem tworzymy materiały pod nowoczesne obiekty drewniane, takie jak tarcice budowlane, więźby dachowe czy kompletne konstrukcje. Dodatkowo w ofercie mamy również podłogi czy meble z litego drewna. Blisko 100-letnia tradycja pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane pomysły. Stawiamy domy drewniane w Białymstoku i innych miejscach w Polsce, a także na terenie Europy. Aktualnie nasze prace znajdziesz w Szwecji, Norwegii, Austrii, Belgii czy nawet na Półwyspie Krymskim. Nasz własny tartak wykorzystuje tylko najlepsze surowce, co umożliwia świadczenie usług na wysokim poziomie.

Tartak Białystok, domy z drewna - Drzewart Dom

Doświadczony producent domów drewnianych

Jedną z idei przyświecających firmie Drzewart Dom jest połączenie długoletniej tradycji ciesielskiej, bogatego doświadczenia i najwyższej jakości surowców ze Wschodu z nowoczesnymi technologiami Zachodu. Głównym celem budowy naszych naturalnych domów z drewna i innych obiektów użytkowych jest równowaga ekologiczna i zdrowie mieszkańców. Z tego względu ograniczyliśmy użycie płyt OSB, klejów czy silnej chemii, która może mieć niekorzystny wpływ na otoczenie.

Jako rzetelny producent z własnym tartakiem pod Białymstokiem budujemy wiele różnego rodzaju obiektów, takich jak domy drewniane i altany, domki letniskowe, pensjonaty i motele, karczmy, a także wiaty, stajnie czy budynki przemysłowe. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na wytrzymałość konstrukcji przez długie lata, co gwarantuje maksymalną satysfakcję z realizacji. Bogaty park maszyn pozwala szybko tworzyć bardzo skomplikowane zamówienia.

Konstrukcje wykonane z wysokiej klasy drewna

Sukces naszej firmy Drzewart Dom to w dużej mierze zasługa posiadania własnego tartaku pod Białymstokiem, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów. Osobiście wybieramy rodzaje drzew, a także konkretne kłody. Dodatkowo dokonujemy selekcji najlepszych kawałków drewna. Następne wszystkie elementy są dokładnie suszone w odpowiednich warunkach, aby pozbyć się z nich grzybów i pleśni. Duże znaczenie ma też impregnowanie surowców z użyciem starannie wyselekcjonowanych preparatów.

Tartak Białystok, drewniane domy - Drzewart Dom
Tartak Białystok - Drzewart Dom

 
Do budowania naszych domów drewnianych wykorzystujemy różne gatunki drzew, co umożliwia dopasowanie odpowiedniej propozycji do potrzeb klienta. Wśród nich znajdziesz między innymi świerk, sosnę czy modrzew. Na indywidualne zamówienie pozyskujemy również drewna egzotyczne czy też certyfikowane drewno księżycowe. Zarówno konstrukcja obiektu, jak i jego wnętrze zostaną w pełni dostosowane do Twoich potrzeb oraz preferencji. Posiadamy własny tartak, co pozwala na obróbkę materiału w zależności od charakterystyki zlecenia. W celu uzyskania więcej informacji, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem numeru telefonu lub formularza dostępnego na stronie internetowej.