Pani Barbara Gałan 600m2

W roku 2003 postanowiłam pobudować restaurację na posiadanym od wielu lat gruncie. Przeglądając oferty firm budowlanych natrafiłam na firmę „DOM” Pana Jana. Firma ta współpracuje z biurem projektowym specjalizującym się w wykonywaniu projektów budynków z bala. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy firma Pana Jana przystąpiła do realizacji projektu. Obiekt został wybudowany zgodnie z ustalonym terminem pod czujnym i profesjonalnym okiem Pana Jana.

Niestety zrządzeniem losu w kwietniu 2011r na skutek pożaru budynek ucierpiał w znacznym stopniu. Na uwagę zasługuje fakt, 'że rozmiar strat byłby o wiele większy, gdyby nie użyte do budowy wysokiej jakości impregnaty ogniotrwałe. W zaistniałym stanie, jakaż była moja wielka wdzięczność za otrzymany telefon od Pana Jana, a wraz z nim za słowa otuchy i zaoferowaną pomoc przy rozbiórce spalonej kondygnacji karczmy i propozycji odbudowy.

Po usunięciu spalonych i uszkodzonych elementów konstrukcji budynku, szczegółowe oględziny wykazały konieczność rozbiórki wszystkich ścian budynku celem sprawdzenia stanu zawilgocenia włókniny po akcji gaśniczej. W efekcie tych działań wszystkie ściany budynku zostały wymienione na nowe i tak naprawdę powstała nowa karczma. Pragnę wyrazić najwyższe uznanie dla ekipy budowlanej skierowanej przez Pana Jana do odbudowy karczmy.

Współpraca układała się świetnie

Całokształt prac został zrealizowany z zachowaniem staranności w oparciu o najnowsze technologie w zakresie budowli z drewna. Do odbudowy, tak jak siedem lat wcześniej użyto wysokiej jakości drewna sosnowego/ starodrzew/.Budynek bardzo starannie docieplony o czym można się było przekonać podczas zimowej mroźnej aury. Rekomenduję firmę „DOM” przyszłym zleceniodawcom jako w pełni profesjonalną i rzetelną godną polecenia. następnym zleceniodawcom.