Referencje
Pan Konrad Kudraszow 280m2
Pan Konrad Kudraszow 280m2

Firmę Dom znalazłem przez Internet. Urzekło mnie to, że jest rodzinną, samowystarczalną firmą. Nie do końca interesowały mnie projekty domów z katalogu, gdyż chciałem, by dom miał oryginalny charakter. Na szczęście firma ta współpracuje z interesującym biurem projektowym, które zaproponowało mi dom na miarę moich potrzeb. Zależało mi, by powstał dosyć szybko i nie zawiodłem się.

Pani Anna Czech 240m2
Pani Anna Czech 240m2

Z prawdziwa przyjemnością mogę podzielić się z Państwem moim pozytywnym doświadczeniem we współpracy z firmą pana Jana, której to zleciłam wykonanie kompleksowej usługi budynku mieszkalnego z drewna o łącznej powierzchni 240 m2 oraz odrębnego budynku garażowego o pow. 60 m2 również wykonanego z litego bala o gr. 13 cm.

Pan Tomasz Falkowski
Pan Tomasz Falkowski

Na zlecenie naszego Hotelu Faltom firma pana Jana wybudowała karczmę z zapleczem gastronomiczno-socjalnym.

Proces realizacji budowy odbywał się w krótkim czasie przy trudnych warunkach atmosferycznych i terenowych. Ze względu na otaczające teren budowy okazałe drzewa konieczne było stosowanie dźwigu oraz ciężkiego sprzętu.

Pan Włodzimierz Witaszewski 210m2
Pan Włodzimierz Witaszewski 210m2

Firma „DOM” podjęła się wybudowania mi domu z bali pod Pułtuskiem. Jestem doświadczonym architektem. Podziwiam sprawność i fachowość ekipy budującej mój dom. Znakomita współpraca w świetnej atmosferze pozwalała mi skorygować moje nie do końca przemyślane niektóre decyzje. Mieszkam w tym domu drugi rok.

Pan Henryk Bartlewski 600m2
Karczma Bartlowizna w Goniądzu
Pan Henryk Bartlewski 600m2
Karczma Bartlowizna w Goniądzu

Skorzystałem z usług Firmy DOM przy rekonstrukcji karczmy z XVIII w. Budowa zakończyła się po około 4 miesiącach. Materiał jaki został użyty to starodrzew z Puszczy Knyszyńskiej, czyli ponad 190 letnie drzewa. Dach pokryto trzciną, bale wykonano z drzewa sosnowego. Powierzchnia budynku to ok. 600 m2. Skrupulatne wykończenie sprawia, że z pewnością mogę firmę polecić.

Pani Joanna Franczak 1270m2
Karczma Rzym Pawłówek k.Bydgoszczy
Pani Joanna Franczak 1270m2
Karczma Rzym Pawłówek k.Bydgoszczy

Wraz z żoną zapragnęliśmy wybudować karczmę, która doskonale wpasuję się w tradycję i kulturę naszego regionu. Przeszukaliśmy ogrom przedsiębiorstw i wybraliśmy firmę DOM. Mieszkamy w okolicach Bydgoszczy i mieliśmy obawy czy brygada budowlana podoła takiej odległości i czy inwestycja powstanie bez żadnych utrudnień.

Pan Kamil Borawski 340m2
Pan Kamil Borawski 340m2

Wybrałem firmę pana Jana, ponieważ szukałem przedsiębiorstwa znajdującego się jak najbliżej miejsca budowy. Okazało się jednak, że firma DOM jest w pełni profesjonalna i nie mogłem lepiej trafić. Projekt domu jednorodzinnego wykonaliśmy we własnym zakresie. Nasze rodzinne gniazdko ma 340 m2 i ku naszej uciesze powstało w 4 miesiące.

Pan Tomasz Kamiński 240m2
Pan Tomasz Kamiński 240m2

Rekomenduję firmę „DOM” jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług budowlanych. Firma specjalizuje się w budownictwie domów drewnianych i innych obiektów. Firma „DOM” będąc w branży od wielu lat charakteryzuje się potężnym doświadczeniem, solidnością i wiarygodnością. Posiada doświadczoną kadrę oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantujący najwyższy poziom wykonywanych usług.

Pan Eugeniusz Borawski 300m2
Pan Eugeniusz Borawski 300m2

Skorzystałem z usług firmy DOM przy budowie budynku gospodarczego, który został wykonany według moich potrzeb i projektu. Zaufałem i nie zawiodłem się. Budynek powstał błyskawicznie bo już w miesiąc, a przecież wcale nie jest mały, bo ma około 300 m2. Korzystam z niego już trzeci rok i do tej pory nie natknąłem się na żadne usterki. Polecam wszystkim szukającym niestandardowych budynków.

Pani Barbara Gałan 600m2
Chata za wsią
Pani Barbara Gałan 600m2
Chata za wsią

W roku 2003 postanowiłam pobudować restaurację na posiadanym od wielu lat gruncie. Przeglądając oferty firm budowlanych natrafiłam na firmę „DOM” Pana Jana. Firma ta współpracuje z biurem projektowym specjalizującym się w wykonywaniu projektów budynków z bala. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy firma Pana Jana przystąpiła do realizacji projektu. Obiekt został wybudowany zgodnie z ustalonym terminem pod czujnym i profesjonalnym okiem Pana Jana.

Państwo Malinowscy 160m2
Państwo Malinowscy 160m2

Skorzystaliśmy z usług budowlanych firmy „DOM”, która zajmuje się budową domów drewnianych. Firma ma siedzibę na terenie województwa podlaskiego, a dokładnie w Białymstoku.

„DOM” wybudowała nam dom drewniany z konstrukcji ściany dwuwarstwowej w Strabli gm. Wyszki. Dom wykonano solidnie bez jakichkolwiek poprawek, w ciągu 4 miesięcy (szybko). Nie mieliśmy żadnych problemów.